Euroregionas "Šešupė" Šešupės Euroregiono turizmo informacijos centras Šešupė Business
   
2020 m. birželio 6 d.

Teikiamos paslaugos

Siūlome įsigyti stalo teniso „grandų“ – žinomiausių ilgalaikes tradicijas turinčių pasaulio stalo teniso gamintojų produkciją.

Vertinat dizainą, dinamiką ir novatoriškumą? Tai - vokiečių Joola. Branginat tradicijas, senųjų Švedijos meistrų vardą ir ilgametę patirtį, japonų technologijas? Tai - Yasaka. Ieškote aukščiausios produkcijos kokybės, technologiškai ypatingo inventoriaus, skoningos aprangos? Viskas pagaminta Japonijoje - TSP. Menat kiniečių tebesitęsiančią stalo teniso legendą? Tai Kinijos rinktinės Double Happiness (DHS). Žavitės Europos čempionu V. Samsonov ir mūsų Rūta Paškauskiene?  Rinkitės Tibhar. Ieškote naujos žvaigždės? Žinoma, andro. Šių firmų stalo teniso pasaulyje pristatinėti neverta. Pridėjome Asics ir adidas specializuotos stalo teniso avalynės liniją geresniam judėjimui. 

Mūsų partnerių ratas platus: tegul kiekvienas atranda, ką labiausiai mėgsta, kas jam labiausiai tinka.

Elektroninėje parduotuvėje pateikiamas inventorius ir apranga, kurį galite įsigyti iš karto. Jeigu kažką pasirinkote iš mūsų atstovaujamų gamintojų katalogų ar interneto svetainių ir savo pasirinkimo neradote mūsų elektroninėje parduotuvėje, tuomet rašykite kontaktų skiltyje norodytu el. paštu. Tokiu atveju gali tekti šiek tiek palaukti: kol parengsime užsakymą ir gausime konkrečios firmos siuntinį su Jūsų pasirinktu gaminiu.